Szanowni Państwo,

Zapraszamy przedstawicieli Zarządów Banków Spółdzielczych na konferencję pt. „Informatyka w banku spółdzielczym”.

Miejsce spotkania: Hotel Odessa, ul. Przemysłowa 6, Wysokie Mazowieckie

Data spotkania: 26 października 2021 roku w godz. 11.00 - 15.00.

 

Konferencja poświęcona będzie wdrażaniu procesów informatycznych w bankach spółdzielczych.

Podczas spotkania przedstawią swoje rozwiązania: Nicolaus Bank Toruń, Łącki Bank Spółdzielczy, Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie oraz Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem. Dodatkowo, w spotkaniu wezmą udział: dr Rafał Balina SGGW, Piotr Huzior Agencja Ratingowa BS oraz przedstawiciel Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń.

Główne bloki tematyczne:

  1. Automatyczny proces kredytowy w Łąckim Banku Spółdzielczym (Klient w placówce, Klient w Internet Banking, Nowy Klient Banku). Bezpieczeństwo zawieranych transakcji oraz integracja procesów z Platformą Antyfraudową (PAF) BIK.
  2. Prezentacja on-line procesu "Pożyczka Ekspresowa". Implementacja gotowych procesów EOD w Świętokrzyskim Banku Spółdzielczym
  3. Digitalizacja, automatyzacja i samoobsługa jako wybrane priorytety strategiczne Nicolaus Banku – gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy.
  4. Geneza automatyzacji procesów, schemat udzielania kredytu na uproszczonych zasadach oraz proces obsługi rachunków w oparciu o umowę ramową na przykładzie Banku Spółdzielczego w Wysokiem Mazowieckiem.
  5. Możliwości wzmacniania świadomości w obszarze zagrożeń pochodzących z cyberprzestrzeni w oparciu o testy „Cyber Exe Polska” – Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji mailowo do 21 października 2021 roku, na adres: sekretariat@bswm.pl.

Informujemy, iż istnieje możliwość rezerwacji noclegu bezpośrednio w Hotelu Odessa w Wysokiem Mazowieckiem, tel. 604 192 284.

                       

                                                                                              Z poważaniem 

Zarząd Banku Spółdzielczego
w Wysokiem Mazowieckiem