INFORMACJA

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że podjął decyzję o odwołaniu Zebrania Przedstawicieli Banku zaplanowanego na dzień 30 marca 2020 roku o godz. 11 w Centrum Kulturalno – Edukacyjnym Wsi ul. Wesoła 14 w Kuleszach Kościelnych.

 

          Powyższą decyzję podjęto na podstawie treści rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, gdzie zarządzono zakaz organizowania zgromadzeń gdy liczba uczestników zgromadzenia wynosi więcej niż 50 osób.

 

          W ocenie Zarządu Banku Spółdzielczego w Wysokiem Mazowieckiem biorąc pod uwagę konieczność ograniczenia zagrożenia epidemicznego w związku z rozpowszechnianiem się koronawirusa, a także w trosce o bezpieczeństwo osób uczestniczących w Zebraniu Przedstawicieli Banku Spółdzielczego, podjęta decyzja jest konieczna i w pełni uzasadniona.

 

          Nowy termin Zebrania Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Wysokiem Mazowieckiem zostanie ustalony zgodnie z treścią obowiązującego Statutu, o czym zostaną Państwo poinformowani odrębnym pismem.

 

 

                                                                                                     Zarząd Banku Spółdzielczego

w Wysokiem Mazowieckiem