Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem poszerzył zakres oferowanych usług o natychmiastowe przelewy międzybankowe do kwoty 5.000,00 zł. Polegają one na błyskawicznym przekazywaniu środków pieniężnych z pominięciem bankowych sesji księgowania. Usługa jest dostępna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 
 

System szybkich przelewów międzybankowych jest szczególnie polecany osobom dokonującym pilnych zakupów w sklepach internetowych czy opłacających rachunki "na ostatnią chwilę”.

System Płatności BlueCash jest dostępny 24/7. Natomiast poszczególne banki w zależności od możliwości technologicznych określają dostępność usługi przelewu natychmiastowego.
System działa w czasie rzeczywistym i przelew jest wykonywany tylko w przypadku dostępności Banku Nadawcy i Banku Odbiorcy. W sytuacji, w której system banku nie jest w stanie odebrać lub zlecić przelewu realizacja przelewu natychmiastowego jest niemożliwa bez możliwości odroczenia przelewu do wykonania w terminie późniejszym.

Lista banków, do których można wykonać przelew z wykorzystaniem Systemu Płatności BlueCash: https://bluecash.pl/spbc/out