Rada Nadzorcza oraz Zarząd Banku Spółdzielczego w Wysokiem Mazowieckiem uprzejmie zaprasza Udziałowców Banku na Zebrania Grup Członkowskich

 

Zebrania odbędą się w następujących terminach:

18 marca 2019 r. (poniedziałek) w Kuleszach Kościelnych o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy przy ul. Głównej 6

19 marca 2019 r. (wtorek) w Wysokiem Mazowieckiem o godz. 11.00 w Izbie Pamięci Banku Spółdzielczego przy ul. Jagiellońskiej 14

 

 

Porządek obrad:

  1. Sprawozdanie z działalności Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Wysokiem Mazowieckiem za 2018 r.
  2. Sprawozdanie z działalności Zarządu Banku Spółdzielczego w Wysokiem Mazowieckiem za 2018 r.
  3. Omówienie wykonania uchwał Nadzwyczajnego Zebrania Przedstawicieli.
  4. Omówienie wniosków z poprzedniego Zebrania Grupy Członkowskiej.
  5. Rozpatrzenie spraw, które mają być przedmiotem obrad Zebrania Przedstawicieli.
  6. Sprawy różne.

       Zebranie Grupy Członkowskiej ma prawo do podejmowania uchwał bez względu na liczbę obecnych członków.

 

Szczegółowy wykaz miejscowości przyporządkowanych do poszczególnych Grup Członkowskich poniżej:

 

Data zebrania 18.03.2019 r.

Miejsce: Sala konferencyjna Urzędu Gminy w Kuleszach Kościelnych – zebranie Członków z następujących miejscowości:

l.p Nazwa miejscowości
1 Chojane Bąki
2 Chojane Gorczany
3 Chojane Pawłowięta
4 Chojane Piecki
5 Chojane Sierocięta
6 Chojane Stankowięta
7 Czarnowo Biki
8 Faszcze
9 Gołasze Dąb
10 Gołasze Mościckie
11 Grodzkie Szczepanowięta
12 Kalinowo Solki
13 Kulesze Kościelne
14 Kulesze Litewka
15 Kulesze Podawce
16 Kulesze Podlipne
17 Leśniewo Niedźwiedź
18 Niziołki Dobki
19 Nowe Grodzkie
20 Nowe Kalinowo
21 Nowe Wykno
22 Stara Litwa
23 Stare Grodzkie
24 Stare Kalinowo
25 Stare Niziołki
26 Stare Wykno
27 Stypułki Giemzino
28 Tybory Uszyńskie
29 Wnory Pażochy
30 Wnory Wiechy
31 Wnory Wypychy

 

II.Data zebrania 19.03.2019 r. godz. 11.00

Miejsce: Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem – zebranie Członków z następujących miejscowości:

lp. Nazwa miejscowości
1 Białystok
2 Brok
3 Bruszewo
4 Bryki
5 Brzóski Brzezińskie
6 Brzóski Falki
7 Brzóski Gromki
8 Brzóski Markowizna
9 Brzóski Stare  
10 Brzóski Tatary
11 Buczyno Mikosy
12 Bujny Biszewo
13 Czyżew Ruś Wieś
14 Drągi
15 Dąbrowa Dzięciel
16 Gołasze Górki
17 Gołasze Puszcza
18 Jabłoń Rykacze 
19 Jabłoń Uszyńskie
20 Kalinowo Czosnowo
21 Katowice
22 Mazury
23 Michałki
24 Mścichy
25 Mystki Rzym
26 Nowa Ruś
27 Nowe Osipy
28 Osipy Kolonia
29 Osipy Lepertowizna
30 Osipy Wydziory I
31 Osipy Wydziory II
32 Osipy Zakrzewizna
33 Ostrów Mazowiecka
34 Siedlce
35 SIkory Piotrowięta
36 Sokoły Jaźwiny
37 Stara Ruś
38 Stare Osipy
39 Szepietowo Żaki
40 Święck Nowiny
41 Święck Wielki
42 Trzeciny
43 Warele Filipowicze
44 Warszawa
45 Wiśniówek
46 Wiśniówek Kolonia
47 Wróble
48 Wysokie Mazowieckie
49 Wyszonki Wypychy
50 Zambrów
51 Zawrocie Nowiny
52 Jabłonka Kościelna
53 Jabłonka Świerszczewo
54 Faszcze
55 Miodusy Litwa
56 Miodusy Stasiowięta
57 Miodusy Stok
58 Miodusy Wielkie
59 Rembiszewo Studzianki
60 Tybory Jezierni
61 Tybory Kamianka
62 Tybory Misztale
63 Tybory Olszewo
64 Tybory Trzcianka
65 Tybory Wólka
66 Tybory Żochy
67 Wólka Duża
68 Wólka Mała

 

              

HARMONOGRAM ZEBRAŃ

GRUP CZŁONKOWSKICH BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM – 2019 r.

I.                   Grupa Członkowska „Wysokie Mazowieckie”

Data zebrania 19.03.2019 r  godz. 11:00

                

                 Miejsce: Izba Pamięci w Banku Spółdzielczym w Wysokiem Mazowieckiem.

Grupa członkowska obejmuje członków Banku Spółdzielczego w Wysokiem Mazowieckiem z następujących miejscowości.

Nazwa miejscowości

1

Białystok

2

Brok

3

Bruszewo

4

Bryki

5

Brzóski Brzezińskie

6

Brzóski Falki

7

Brzóski Gromki

8

Brzóski Markowizna

9

Brzóski Stare 

10

Brzóski Tatary

11

Buczyno Mikosy

12

Bujny Biszewo

13

Czyżew Ruś Wieś

14

Drągi

15

Dąbrowa Dzięciel 

16

Gołasze Górki

17

Gołasze Puszcza

18

Jabłoń Rykacze 

19

Jabłoń Uszyńskie

20

Kalinowo Czosnowo

21

Katowice

22

Mazury

23

Michałki

24

Mścichy

25

Mystki Rzym

26

Nowa Ruś

27

Nowe Osipy 

28

Osipy Kolonia

29

Osipy Lepertowizna

30

Osipy Wydziory I 

31

Osipy Wydziory II   

32

Osipy Zakrzewizna

33

Ostrów Mazowiecka 

34

Siedlce

35

Sikory Piotrowięta

36

Sokoły Jaźwiny

37

Stara Ruś

38

Stare Osipy 

39

Szepietowo Żaki

40

Święck Nowiny

41

Święck Wielki

42

Trzeciny

43

Warele Filipowicze

44

Warszawa

45

Wiśniówek

46

Wiśniówek Kolonia

47

Wróble

48

Wysokie Mazowieckie

49

Wyszonki Wypychy

50

Zambrów

51

Zawrocie Nowiny

52

Jabłonka Kościelna

53

Jabłonka Świerszczewo

54

Faszcze

55

Modusy Litwa

56

Modusy Stasiowięta

57

Modusy Stok

58

Modusy Wielkie

59

Rembiszewo Studzianki

60

Tybory Jezierni

61

Tybory Kamianka

62

Tybory Misztale

63

Tybory Olszewo

64

Tybory Trzcianka

65

Tybory Wólka

66

Tybory Żochy

67

Wólka Duża

68

Wólka Mała

II.                Grupa Członkowska „Kulesze Kościelne”

Data zebrania 18.03.2019 r.  godz. 11:00

                

            Miejsce: Sala konferencyjna Urzędu Gminy w Kuleszach Kościelnych.

Grupa członkowska obejmuje członków Banku Spółdzielczego w Wysokiem Mazowieckiem z następujących miejscowości. 

l.p

Nazwa miejscowości

1

Chojane Bąki 

2

Chojane Gorczany

3

Chojane Pawłowięta

4

Chojane Piecki

5

Chojane Sierocięta

6

Chojane Stankowięta

7

Czarnowo Biki

8

Faszcze

9

Gołasze Dąb

10

Gołasze Mościckie

11

Grodzkie Szczepanowięta

12

Kalinowo Solki

13

Kulesze Kościelne

14

Kulesze Litewka

15

Kulesze Podawce

16

Kulesze Podlipne

17

Leśniewo Niedźwiedź

18

Niziołki Dobki

19

Nowe Grodzkie

20

Nowe Kalinowo

21

Nowe Wykno

22

Stara Litwa

23

Stare Grodzkie

24

Stare Kalinowo

25

Stare Niziołki

26

Stare Wykno

27

Stypułki Giemzino

28

Tybory Uszyńskie

29

Wnory Pażochy

30

Wnory Wiechy

31

Wnory Wypychy